Oznam - Hirdetés 1

Ondrejský jarmok v Želiezovciach

Mesto Želiezovce Vás pozýva na 22. ročník tradičného Ondrejského jarmoku, ktorý mesto usporiada v dňoch 22. a 23. novembra 2019, v piatok a v sobotu na uliciach Petőfiho a Schubertovej. Ponúkaný sortiment predajcov je nasledovný: remeselnícke drevené a prútené výrobky, textil, obuv, kabáty, dekorácie, cukrovinky, medovina, bižutéria, občerstvenie a mnoho ďalších.

Každého srdečne očakávame na 22. ročníku tradičného Ondrejského jarmoku, a to 22. a 23. novembra, v piatok a v sobotu.

Zselíz város meghívja Önöket a hagyományos András-napi vásár 22. évadjára, amelyet 2019. november 22-én és 23-án, pénteken és szombaton tart a Petőfi és a Schubert utcában. A vásáron áruk széles kínálatát találják: Fából, vesszőből készült kézműves alkotások, textíliák, cipők, kabátok, díszek, édesség, mézlikőr, gyöngyök, frissítők és egyéb portékák.

Mindenkit szeretettel várunk az András-napi vásár 22-ik évadján, november 22-én és 23-án, pénteken és szombaton.

Dátum vloženia: 22. 11. 2019 8:45
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 11. 2019 8:48