Oznam - miestny rozhlas

Komunálne voľby 2018Komunálne voľby 2018

Oznamujeme občanom, že voľby do orgánov samosprávy obcí sa uskutočnia dňa 10. novembra 2018 od siedmej do dvadsiatejdruhej hodiny. V obci je vytvorený jeden volebný okrsok, ktorý bude na obecnom úrade. Voliči, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti, môžu požiadať o prenosnú volebnú schránku. Ďalej oznamujeme občanom, že každý občan oprávnený na hlasovanie musí priniesť so sebou občiansky preukaz.

Felhívjuk a lakosság figyelmét, hogy 2018. november 10-én helyhatósági választásokra kerül sor. Községünkben egy szavazókörzet lesz kialakítva a községi hivatal tanácstermében. A szavazóhelység reggel 7 órától este 22 óráig lesz nyitva. Mindenki hozza magával a személyazonossági igazolványát. Azon polgártársaink, akik igénylik a mozgó urnát, jelentsék személyesen a községi hivatalban vagy a 7738 121-es telefonszámon.

Vytvorené: 31. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 31. 10. 2018 10:44