Oznam - miestny rozhlas

divadelné predstavenie

Samospráva Obce Svodín srdečne očakáva všetkých záujemcov na prvé divadelné predstavenie v rámci XII. ročníka Zimných divadelných večerov, ktoré sa uskutoční  13. januára, v nedeľu,  so začiatkom o 18-tej hodine v divadelnej sále svodínskeho kultúrneho domu.

V divadelnej dráme Lászlóa Soókyho: Zabíjačka, sa predstaví herec András Lajos. Ďalej sa predstavia členovia divadelného súboru Napsugár Színjátszó Csoport z Novej Viesky a združenie Márti Asszonyai, ktorí budú publikum zabávať veselými scénkami z divadelných hier Ferenca Kériho: Choré prasa a Hnojisko.

Venujme večer kultúre, veď trocha zábavy si zaslúži každý!

Vstupenky sú na predaj aj na mieste!

Dospelí: 8,- €

Žiaci / dôchodcovia: 7,-€

Szőgyén Község Önkormányzata szeretettel vár minden érdeklődőt az immár XII. alkalommal megrendezésre kerülő Téli Színházi Esték című programjára, melynek első helyi előadássorozata január 13-án (vasárnap), 18:00 órai kezdettel kerül megrendezésre. A szőgyéni kultúrház színháztermében Soóky László színpadi művét, az Egy disznótor pontos leírását láthatja a közönség. A darab Búcs községben játszódva az 1970-es évek konszolidációs időszakát vetíti elénk. A felvidéki magyar dráma egyetlen szereplője és rendezője a dunamocsi származású Lajos András színművész. Az est további részében fellépnek a kisújfalusi Napsugár Színjátszó Csoport és Márti Asszonyai társulatok, akik a témához szorosan kapcsolódva vidám jeleneteikkel szórakoztatják a közönséget. A Kéri Ferenc tollából származó színművek A beteg disznó és a Ganédomb címet viselik, melyekkel a közönség megnevettetése a céljuk.

Legyen ez az este a kultúráé, hiszen: Egy kis szórakozás mindenkinek jár!

Jegyek a helyszínen megvásárolhatók!

Felnőtt jegyár: 8 €

Diák / nyugdíjas: 7 €