Oznam - miestny rozhlas

divadelné predstavenie

Samospráva Obce Svodín srdečne očakáva všetkých záujemcov na druhé divadelné predstavenie v rámci XII. ročníka Zimných divadelných večerov  19. januára, v sobotu, so začiatkom o 18-tej hodine v divadelnej sále svodínskeho kultúrneho domu.

V divadelnej hre, ktorú napísal a režíroval Alex Strieženec sa predstavia sa členovia občianskeho združenia DEJA-VU Klub. Dielo sa venuje nekonečnej téme dobra a zla. Zaujímavosťou predstavenia, na ktoré srdečne očakávame všetkých fanúšikov divadla  je, že sa celé odohráva v sprievode živej kapely.

Venujme večer kultúre, veď trocha zábavy si zaslúži každý!

Vstupenky sú na predaj aj na mieste!

Dospelí: 8,- €

Žiaci / dôchodcovia: 7,-€

Szőgyén Község Önkormányzata szeretettel vár minden érdeklődőt a XII. Téli Színházi Esték program keretében megrendezésre kerülő Lucifer és az angyalok hangja című zenés darabra, mely január 19-én (szombaton), 18:00 órai kezdettel lesz látható a szőgyéni kultúrház színháztermében. A színmű a somorjai DEJA-VU Klub Polgári Társulás produkciója, melyet Strieženec Alex (zenész) írt és rendezett. A mű a jó és rossz örök támáját járja körül, példázva a szereplők emberi gyengeségeivel és erényeivel. Végkicsengése az emberi megjavulás. A laza, jó hangulatú előadás érdekessége, hogy élő zenekari kíséret mellett lesz bemutatva, melyre szeretettel várják a színházkedvelő közönséget!

Legyen ez az esta a kultúráé, hiszen: Egy kis szórakozás mindenkinek jár!

Jegyek a helyszínen megvásárolhatók!

Felnőtt jegyár: 8 €

Diák / nyugdíjas: 7 €