voľby do NR SR 30.9.2023

Oznamujeme občanom, že voľby do Národnej rady Slovenskej republiky sa uskutočnia v sobotu – 30. septembra od 7:00 do 22:00-ej hodiny. V obci bude vytvorený jeden volebný okrsok – v zasadacej miestnosti Obecného úradu.

V prípade, že sa niekto zo zdravotných dôvodov nemôže dostaviť do volebnej miestnosti, môže požiadať o prenosnú volebnú schránku.

Ďalej oznamujeme občanom, že každý občan oprávnený na hlasovanie si musí priniesť so sebou občiansky preukaz.

Felhívjuk a lakosság figyemét, hogy szombaton, szeptember 30-án a Szlovák Köztársaság Nemzeti Tanácsába való választásokra kerül sor. Községünkben egy szavazókörzet lesz kialakítva a községi hivatal tanácstermében. A szavazóhelyiség reggel 07:00 órától este 10:00 óráig lesz nyitva.

Mindenki hozza magával a személyi igazolványát.

Aki igényli a mozgóurnát, kérjük jelezze a községi hivatalban.

Dátum vloženia: 25. 9. 2023 9:20
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 9. 2023 9:21