Oznam - Hirdetés  1

Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda
Veľké Ludince

A Nagyölvedi Alapiskola ás Óvoda vezetősége értesíti tanulóit, hogy a 2020/21-es tanév ünnepélyes tanévnyitójára 2020. szeptember 2-án 8.00 órai kezdettel kerül sor. Bővebb információkat az iskola weboldalán olvashatnak.

Kérjük, hogy a belépéshez szükséges nyomtatványokat hozzák magukkal, melyeket a Nagyölvedi Községi Hivatalban vehetnek át vagy az iskola weboldaláról kinyomtathatnak.

Vedenie Základnej školy s materskou školou oznamuje rodičom, že slávnostné otvorenie školského roka 2020-2021 sa uskutoční 2. septembra 2020 o 8.00 hodine. Ďalšie informácie sú zverejnené na webovej stránke školy.

Prosíme každého žiaka, aby pri vstupe do školy odovzdal potrebné vyhlásenia, ktoré nájdete na webovej stránke školy, alebo si vypýtate na obecnom úrade vo Veľkých Ludinciach.

Dátum vloženia: 27. 8. 2020 11:32
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 8. 2020 11:42