pracovná ponuka v Nemecku

Oznamujeme občanom, že ponúkajú prácu v Nemecku bez znalosti jazyka. Tlmočník je v práci zabezpečený. Práca v Nemecku BOCHUN v sklade drogérií – naskladnenie a vykladanie tovarov z paliet. Povolenie na vysokozdvižný vozík nie je podmienkou. Mzda 11 eur na hodinu a ca. 1800,-- eur mesačne ako základný plat. Ubytovanie v rodinných domoch je bezplatná, bezplatne je aj doprava do práce. Po podpísaní pracovnej zmluvy a po prvom týždni je 150 eur záloha. Práca je 8 hodinová na dve zmeny (ranná, poobedná). 8 týždňov v Nemecku a 2 týždne doma, dopravu hradí zamestnávateľ.

Pred vycestovaním je potrebný:

• slovenský bankový účet
  • platný občiansky preukaz, EU zdravotná kartička poistenca
  • lekárska prehliadka, ktorú platí zamestnávateľ
  • pred odchodom 48 hodinový antigén test

Bližšie informácie poskytnú na tel. čísle 0905 706 408.

Értesítjük a lakosságot, hogy munkalehetőséget kínálnak Németországban nyelvtudás nélkül. A munkahelyen tolmács biztosítva van. A németországi Bochun-i drogéria raktárba raklapokról áru rakodásra keresnek munkásokat. Targoncára az engedély nem feltétel. Az órabér 11 euró, a havi alapfizetés kb. 1800,- euró.

Szállás családi házaknál ingyenes, a munkába szállítás is ingyenes. A munkaszerződés aláírása és egy hét ledolgozása után 150 euró előleget fizetnek. A munkaidő 8 óra két műszakban (délelőtt, délután). 8 hét Németországban és 2 hét otthon, a szállítást a munkáltató fizeti.

A kiutazáshoz szükséges:

• érvényes szlovák bankszámla

• érvényes személyazonossági igazolvány, EU-s egészségügyi kártya

• orvosi vizsgálat, amit a munkáltató átfizet

• közvetlen a kiutazás előtt szükséges 48 órás antigén teszt

További információt a 0905 706 408-as telefonszámon adnak.

Dátum vloženia: 20. 9. 2021 14:21
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 9. 2021 15:41