Rovno na obsah Rovno na menu
Obec Veľké Ludince Obec

Veľké Ludince

Oznam - Hirdetés

Predajňa ELBA elektro v  Gbelciach

Predajňa ELBA elektro v  Gbelciach oznamuje svojim zákazníkom, že v rámci letnej akcie rozšírila svoj sortiment o nástenné klimatizácie. Prežite horúce letné mesiace v osviežujúcom prostredí domova a zaobstarajte si nástennú klimatizáciu za vynikajúcu cenu priamo z predajne ELBA z Gbeliec. Neváhajte a zabezpečte si klimatizáciu ešte pred letnou sezónou. Zároveň, každého záhradkára potešia veľkým výberom elektrických alebo benzínových kosačiek, a inej záhradnej techniky, či záhradného náradia. Ponúkaný tovar je možné nakúpiť aj na splátky. Všetkých zákazníkov srdečne očakávajú v predajni ELBA elektro v Gbelciach.

A Köbölkúti ELBA szaküzlet értesíti tisztelt vásárlóit, hogy nyári akció keretén belül fali klímaberendezésekkel bövítette kínálatát. A forró nyári napokat kellemes, hűs környezetben töltheti, ha klímaberendezést vásárol az ELBA szaküzletben Köbölkúton. Ne késlekedjen és klímaberendezését még a nyári forróságok érkezése elött vásárolja meg.

Továbbá értesítenek minden kertészkedni és barkácsolni vágyó vásárlót,hogy eladásra kínálnak elektromos és benzines fűkaszákat, fűnyírókat, szivattyúkat,kerti ollókat és egyéb barkács szerszámot.A kínálatban szereplö termékek kitünö árak mellett részletfizetésre is megvásárólhatók. Minden kedves vásárlót szeretettel várnak az Elba szaküzletben Köbölkúton.

Dátum vloženia: 25. 5. 2022 11:35
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 5. 2022 11:38